close

Great news ! Join to day make videos, upload, build audience and GET PAID

movies Trailers
movies Trailers 09 Oct 2019
9

Up next

Martin Garrix & Kygo & Avicii,The Chainsmokers - Show Me Your Love
19 Oct 2019
Martin Garrix & Kygo & Avicii,The Chainsmokers - Show Me Your Love
movies Trailers · 0 Views

Aldo Morning Show/ Berti nga Gjirokastra: Me la gruaja, me tradhetoi me nje grek (25.01.2018)

1 Views

Një 41-vjeçar nga Gjirokastra ka telefonuar sot në emisionin ?Aldo Morning Shoë? në Tv Klan.<br />Berti tha se është divorcuar nga gruaja pasi e kishte tradhtuar me një grek.<br />?Jam Berti nga Gjirokastra, 41 vjeç. Unë jam hidraulik, punoj por njerëzit paguajnë me copa. Unë mora për një njohje. Kur isha në Greqi u ndava nga gruaja për tradhti. Ajo rrëshkiti. Unë jam martuar 23 vjeç dhe kam djalin 18 vjeç?, tha Berti.

Show more
0 Comments sort Sort By

Facebook Comments

Up next

Martin Garrix & Kygo & Avicii,The Chainsmokers - Show Me Your Love
19 Oct 2019
Martin Garrix & Kygo & Avicii,The Chainsmokers - Show Me Your Love
movies Trailers · 0 Views